Prywatny Gabinet Urologiczny "Jaskulski Medicall" - tel. +48 52 386 41 94

Recepcja telefoniczna jest czynna 9:00-18:00; 

Konsultacje: wtorki 10:00-18:00, czwartki 10:00-18:00 

Prosimy o odpowiedzialne umawianie spotkań

Jaskulski Urology

WAZEKTOMIA - Zabiegi - Święta, wakacje - JAK WYBRAĆ TERMIN

Opublikowany: 2023-05-11 przez admin

Zdecydowałeś się na antykoncepcję w postaci wazektomii? Planujesz wakacje?

To właśnie teraz jest bardzo dobry czas na poddanie się zabiegowi. Wybierając termin na wazektomię trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Sytuacja zawodowa, rodzinna oraz podjęte zobowiązania mają pierwszeństwo.

Chciałbym tu podkreślić rolę przezorności w postępowaniach medycznych. O właściwym przygotowaniu do zabiegu jego przebiegu oraz możliwych powikłaniach pisałem w innych artykułach. Trzeba o tym pamiętać. W naszej placówce spotykamy się z niewielkim pobolewaniem, dyskomfortem oraz bardzo sporadycznie drobnymi, przejściowymi zasinieniami skóry. 

Nie należy jednak odkładać w zapomnienie pozostałych możliwych problemów związanych z zabiegiem. I należy się do ich ewentualnego pojawienia odpowiednio przygotować. My ze swojej strony zawsze mamy taką ewentualność "z tyłu głowy". Oferujemy więc możliwość nieograniczonego kontaktu oraz pomocy w okresie pooperacyjnym. Nasz grafik zabiegów uwzlędnia specyfikę kalendarza aby w razie potrzeby być do dyspozycji pacjentów poddających zię zabiegom w naszej placówce. Zachęcamy do kontaktu niezależnie od rodzaju oraz nasilenia wątpliwości, niepewności czy też pojawiających się objawów. Ta opieka jest dla nas czymś oczywistym - taki mamy standard.

Będzie to możliwe jedynie w sytuacji w której dacie nam Państwo szansę sobie pomagać.  A wyjazd na leniuchowisko zaplanowany będzie w terminie odpowiednio oddalonym od dnia zabiegu...

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - proszę korzystać bez obaw z tych możliwości

Podobne artykuły