Prywatny Gabinet Urologiczny "Jaskulski Medicall" - tel. +48 52 386 41 94

Recepcja telefoniczna jest czynna 9:00-18:00; 

Konsultacje: wtorki 10:00-18:00, czwartki 10:00-18:00 

Prosimy o odpowiedzialne umawianie spotkań

Jaskulski Urology

Przedwczesny wytrysk - nie taki straszny - da się leczyć

Opublikowany: 2017-10-22 przez admin

Nieskrywana radość emanująca z powyższego obrazu niewątpliwie świadczy o umiejętności czerpania z życia tego co najlepsze. Można też przypuszczać, że przedwczesny wytrysk i inne przywary seksualności człowieka są tam zupełnie obce.

Niestety zaburzenie seksualne pod postacią zbyt krótkiego czasu w jakim dochodzi do spełnienia u mężczyzny nie są wcale rzadkością a wręcz przeciwnie. I nie koniecznie są przypisane do wieku młodzieńczego. Przedwczesny wytrysk dotyka całkiem sporego odsetka mężczyzn w różnym wieku. Może występować jako oddzielna jednostka chorobowa lub być efektem towarzyszącym innym schorzeniom. Jest bardzo ważne aby problemu nie bagatelizować. Jak to zwykle w medycynie bywa wczesna identyfikacja problemu przynosi wyraźne korzyści. Oczywiście zdarza się przed wizytą u specjalisty urologa spróbować cudownych metod siostry Klementyny czy Apolonii, lecz nie warto brnąć w te metody bez opamiętania. Proszę zważyć w swoim sumienia, że problem mężczyzny dotyka również związku jako całości. A tam już takiej wyrozumiałości dla problemu można nie znaleźć. I słusznie. Pozostawienie nieleczonego właściwie PW doprowadza do frustracji, zaburzeń depresyjnych i poważnych problemów w związku. W przypadku schorzeń, dla których PW jest jedynie objawem ubocznym, szybka i właściwa diagnoza pozwala na niedopuszczenie do zaawansowania tego stanu chorobowego.

Pamiętaj! Jeżeli spotyka Cię taki problem - nie zwlekaj z decyzją. Nie pozwól na degradację życia intymnego i kryzys w związku często już nie do naprawienia. Właściwą drogą jest zgłoszenie się po pomoc do właściwego lekarza specjalizującego się w leczeniu takich zaburzeń. Dalej: diagnostyka, kuracja, powrót do radości. A wtedy Krakonosuv Gulas przygotowany przez naszą radosną gromadkę będzie miał zupełnie inny smak. Zwłaszcza zdegustowany w doborowym towarzystwie.

Podobne artykuły