Prywatny Gabinet Urologiczny "Jaskulski Medicall" - tel. +48 52 386 41 94

Recepcja telefoniczna jest czynna 9:00-18:00; 

Konsultacje: wtorki 10:00-18:00, czwartki 10:00-18:00 

Prosimy o odpowiedzialne umawianie spotkań

Jaskulski Urology

Wazektomia a zagrożenia związane z pandemią SARS CoV - 2

Opublikowany: 2020-03-21 przez admin

Sytuacja epidemiologiczna zwiazana z pandemią wirusa SARS CoV-2 wymusza ograniczenie kontaktów międzyludzkich do niezbędnego minimum. Jest to jedyny skuteczny mechanizm pozwalajacy powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Bardzo często osoby bedące nieświadomymi nosicielami a nie mający objawów chorobowych są odpowiedzialne za rozszerzanie się epidemii. I stąd też powtarzające się nawoływania do rezygnacji ze zwykłej aktywności. Oczywiście noszenie masek osłaniających nos i usta jest uzasadnione w każdym momencie. Sposób posługiwania się maską definiuje na swojej stronie WHO. Jej prawidłowa obsługa jest bardzo ważna. Należy założyć, że osoby z naszego otoczenia a także my sami możemy być już zarażeni wirusem. Mycie rąk ciepłą wodą z detergentem, utrzymywanie w czystości smarfona... i wiele innych zaleceń higienicznych jest już powszechnie znanych. W naszej placówce na bieżąco dostosowujemy warunki i procedury do zaleceń właściwych organów państwowych. 

Do osób z grupy ryzyka oraz zainteresowanych wychodzimy z ofertą indywidualnych terminów zabiegowych zgodnie z reżimem sanitarnym przewidzianym dla COVID-19 oraz w schemacie 1 pacjent w placówce - bez obecności innych pacjentów.

Cały czas oczywiscie jest też możliwość skorzystania z porad i konsultacji przedoperacyjnych w systemie telemedycyny i e-recepty.

 

Podobne artykuły